اخبار دنیای دیجیتالاینستاگراممقالات و اخبار

جدیدترین اقدامات اینستاگرام برای مقابله با ویروس کرونا

از آنجا که سازمان بهداشت جهانی در ماه ژانویه شیوع بیماری کرونا را جزو فوریت های بهداشت عمومی اعلام کرده است ، اینستاگرام اقداماتی برای کمک به افراد به منظور دسترسی به اطلاعات دقیق ، ایمن بودن و در ارتباط ماندن با دیگران برداشته است.

جدیدترین به روزرسانی های اینستاگرام برای مقابله با کووید 19 :

  • ارائه منابع آموزشی معتبر در جستجوی اینستاگرام
  • اضافه کردن برچسب برای دسته بندی دقیق اطلاعات
  • حذف و غیرفعال کردن اکانت های مربوط به کرونا ویروس از بخش پیشنهادات (Suggestions)، مگر اینکه مورد تایید یکی از سازمان های معتبر بهداشتی باشند.
  • ارائه تگ اهدای کمک در بسیاری از کشورها و کمک به افراد برای پیدا کردن سازمان های خیریه ای که اقداماتی مثبت در جهت کنترل ویروس کرونا انجام میدهند
  • معرفی استیکر “خانه بمانید” (Stay Home) در بخش استوری های اینستاگرام و اختصاص یک بخش ویژه برای اسنوری هایی که با این استیکر منتشر میشوند
  • راه اندازی یک روش جدید برای مرور اینستاگرام با دوستان خود از طریق چت ویدیویی
  • دسترسی به اطلاعات دقیق و معتبر
  • همچنین اینستاگرام در حال راه اندازی استیکرهای جدیدی است که به افراد کمک میکند اطلاعات دقیقی در مورد کرونا ویروس را در استوری به اشتراک بگذارند. این ویژگی های جدید شامل یادآوری برای شستن دست ها ، فاصله گرفتن از دیگران و موارد دیگری است که در روزهای آینده در دوربین استوری موجود خواهند بود.

طی چند هفته گذشته ، اینستاگرام در بالای خوراک برای کشورهایی که تحت تأثیر کرونا ویروس قرار دارند ، یک اطلاعیه اضافه کرده ایم. این اطلاعیه شامل منابع قابل اعتماد از سازمان های متخصص بهداشت است. علاوه بر این ، وقتی افراد هشتگ های مربوط را مشاهده می کنند ، منابع این سازمان ها را برجسته می کنیم.

مقابله با ویروس کرونا توسط اینستاگرام

ایمن نگه داشتن جامعه

علاوه بر ارتقاء اطلاعات معتبر در سراسر برنامه ، اینستاگرام چندین تغییر را برای کاهش انتشار اطلاعات غلط انجام داده است. به عنوان مثال اکانت های مرتبط با کرونا ویروس از بخش پیشنهادات حذف خواهند شد مگر اینکه توسط یک سازمان بهداشتی معتبر تایید شود. اینستاگرام همچنین شروع به کاهش امتیاز نمایش محتوا هایی میکند که توسط کارمندان اینستاگرام نادرست ارزیابی شده اند. (اگر نمیدانید امتیاز نمایش چیست، کتاب جعبه سیاه اینستاگرام منبعی مفید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد الگوریتم های اینستاگرام است)

اگر پست ها توسط کارمندان ، به عنوان پست های نامعتبر ارزیابی شوند شوند ، آن ها از صفحات اکسپلور و هشتگ حذف می شوند.

اینستاگرام مقابله با کووید 19
مقابله با کرونا ویروس توسط اینستاگرام

این سیاست پیش از این نیز در فیس بوک استفاده میشد.

اینستاگرام تبلیغات نادرست محصولات مرتبط با کرونا به روش های مختلفی برای مخاطبان ایجاد فوریت ، تضمین علائم درمانی یا جلوگیری از مبتلا شدن افراد از آن استفاده می شود ، ممنوع اعلام کرده است.

در انتها ، اینستاگرام یک استیکر “Stay Home” (در خانه بمانید) را راه اندازی کرده است. اگر اکانت هایی که فالو می کنید از این استیکر استفاده کنند ، یک استوری جدید مشترک در اینستاگرام اضافه می شود و به شما این امکان را می دهد تا ببینید که دیگران در این زمان چگونه دوران قرنطینه را سپری می کنند.

استیکر در خانه بمانید اینستاگرام

برای آخرین اخبار و اطلاعات در مورد چگونگی کمک به جلوگیری از شیوع کرونا ویروس ، به سازمان بهداشت جهانی مراجعه کنید.

مقاله بالا ترجمه ی بخشی از مقاله ای به همین نام از بلاگ رسمی اینستاگرام بود.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن