دانلودهاکتاب

دانلود داستان مصور رستم و اسفندیار

همانطور که در کتاب جعبه سیاه اینستاگرام عنوان شد ، استفاده از استوری بورد (روند داستانی) یکی از بهترین کارها برای خلق گفتگو و افزایش مشارکت و تعامل کاربران است. در این پست از سایت ژادو قصد داریم یکی از بهترین نمونه های استوری بورد فارسی را با شما عزیزان به اشتراک بگذاریم.

داستان های مصور به زبان فارسی تا دهه ی ۱۳۴۰ شمسی رایج نبودند. در این سال ها مجله ی کیهان بچه ها (از مجموعه ی نشریات موسسه ی کیهان) شروع به انتشار داستان های مصورفارسی کرد.
در سال های۱۳۵۰ تا ۱۳۵۶ انتشارت یونیورسال، به مدیریت ماردیک بوغوسیان، سیزده عنوان از ماجراهای تن‌تن و میلو را به ترجمه ی خسرو سمیعی به چاپ رساند.

در سال ۱۳۵۵ انتشارت یونیورسال کتاب «عظمت بازیافته» را با تصویرگری طراحی بلژیکی به نام دینو آتاناسیو منتشر کرد. این کتاب اثری تبلیغاتی بود که تاریخ معاصر ایران را بنا بر روایت رسمی حکومت وقت بیان می کرد. در همین سال اولین داستان مصور ایرانی با عنوان رستم و اسفندیار با تصویرگری سیروس راد توسط کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان منتشر شد.

از دیگر آثار سیروس راد میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

  • کوچه باغ های شهر خواب
  • رستم و اسفندیار
  • عطش
  • قصه شعیب

داستان مصور رستم و اسفندیار با اقتباس از شاهنامه فردوسی با تصویرگری سیروس راد جزو ناب‌ترین نمونه های استوری بورد فارسی است. نسخه پی دی اف این داستان مصور را میتوانید به صورت مستقیم از لینک زیر دانلود کنید.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن