دانلودهاکتاب

نسخه الکترونیکی کتاب جعبه سیاه اینستاگرام

کتاب جعبه سیاه اینستاگرام در اواسط اسفند ماه سال 98 به تالیف حسین نصیری و با همکاری انتشارات بهار سبز چاپ و روانه بازار شد. متن بسیار روان و آموزش های کاربردی این کتاب به حدی کم نظیر است که استقبال فوق العاده ای از این کتاب به عمل آمد و علی رغم وجود بیماری کرونا و شرایط قرنطینه در کشور عزیزمان ، این کتاب در فروردین 99 و در کمتر از 2 ماه به چاپ دوم رسید. این شرایط به گونه ای بود که تمام کتاب های چاپ اول به صورت اینترنتی به فروش رسید و هیچ کدام از کتاب ها به علت تعطیل بودن کتاب فروشی های فیزیکی به شکل حضوری فروخته نشد!

طی بازخورد هایی که از افراد مختلف و خریداران عزیز در چاپ اول داشتیم و درخواست بسیاری از دوستان ما که تمایل داشتند بخشی از متن کتاب جعبه سیاه اینستاگرام را مطالعه کنند و با سبک نگارش و مطالب غنی آن آشنا شوند به این نتیجه رسیدیم که بخش هایی از این کتاب را در فرمت پی دی اف در دسترس علاقه مندان قرار دهیم تا با یکی از بهترین کتاب های حوزه اینستاگرام مارکتینگ آشنا شده و بتوانند آن را با سایر کتاب های فارسی موجود در حوزه دیجیتال مارکتینگ مقایسه کنند.

توجه داشته باشید که فایل زیر تنها چند صفحه ازبخش های مختلف کتاب جعبه سیاه اینستاگرام بوده و صرفا برای آشنایی شما عزیزان با این کتاب منتشر شده است.

برای دانلود رایگان کتاب الکترونیکی جعبه سیاه اینستاگرام روی لینک زیر کلیک کنید:

برای خرید نسخه فیزیکی کتاب جعبه سیاه اینستاگرام با تخفیف ویژه روی یکی از لینک های زیر کلیک کنید:

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن