همکاری در فروش ژادو

کسب درآمد میلیونی با همکاری در فروش!

آشنایی با سیستم های همکاری در فروش

سیستم های همکاری در فروش بستری را برای شما فراهم می سازند تا با فروش کالاهای مختلف و یا بازاریابی آنها، به کسب درامد از اینترنت بپردازید.

در این نوع سیستم‌ها، می توانید برای کالاهای دیگران، بازاریابی انجام دهید و مطابق با درصدی که برای بازاریابی کالاهای مختلف تعیین شده، پورسانت خود را دریافت نمایید.

به طور کلی نحوه‌ی فعالیت در سیستم های همکاری در فروش بدین شکل است که شما به صورت رایگان در این سیستم ها ثبت نام می کنید ویک پنل فروشندگی دریافت میکنید. سپس با قرار دادن لینک فروشگاه و یا محصولاتی که مد نظر دارید در کانال تلگرامی، پیج اینستاگرامی وهمچنین سایت و وبلاگ و یا سایرشبکه های اجتماعی به جذب مشتری خواهید پرداخت.

در نهایت به ازای هر خریدی که از طریق لینک شما انجام شود، به صورت اتوماتیک توسط سیستم، پورسانت شما به حساب کاربری شما واریز می شود و در بازه های زمانی مشخص تسویه حساب انجام می گیرد.

سیستم کسب درآمد ژادو به چه صورت است؟

در وبسایت ژادو ، پس از ثبت نام یک کاربر ، به طور اتوماتیک آن کاربر به عنوان همکار فروش ما نیز ثبت میگردد و در صورت تمایل میتواند اقدام به فروش محصولات مختلفی مثل دوره های کسب درآمد از تلگرام و کسب درآمد از اینستاگرام و حتی کتاب های جعبه سیاه اینستاگرام و میلیونر تلگرامی کند.

سوالات متداول

حداقل مبلغ پرداختی به فروشندگان در سیستم همکاری در فروش ژادو 10 هزار تومان است و پس از رسیدن به این مبلغ میتوانید درخواست واریز به حساب بانکی خود را ارسال کنید. مبلغ در کمتر از 24 ساعت برای شما واریز خواهد شد. در مورد سقف پرداختی هیچ محدودیتی وجود ندارد و شما میتوانید تا میلیون ها تومان نیز درخواست برداشت از حساب خود را داشته باشید.
ژادو برای فروشندگان 3 نوع پلن مختلف در نظر گرفته است. پلن اول 30 درصد به ازای هر فروش است که برای تمام کاربران در نظر گرفته است. پلن دوم 40 درصد به ازای فروش هر کالاست و پس از فروش 10 محصول فعال میشود. پلن سوم پرداخت 50 درصد از فروش هر محصول به فروشندگان است و پس از فروش حداقل 100 محصول فعال میشود. هیچ تفاوتی در نوع محصولاتی که فروشندگان میفروشند وجود ندارد.
تمام فروشندگان ژادو علاوه بر تخفیف های فوق العاده برای هر محصول ، مورد ارزیابی قرار میگیرند تا در انتهای هر ماه به فروشندگان برتر جوایزی تعلق میگیرد.
تمام کاربران به محض ورود به سایت با استفاده از لینک اختصاصی شما ، شناسایی میشوند و در مرورگر آنها اطلاعاتی به نام کوکی ذخیره میشود. این کوکی ها به سایت ژادو اطلاع میدهند که کاربر فوق به واسطه ی کدامیک از همکاران ما وارد سایت شده است و تا 30 روز بعد نیز اگر خریدی انجام دهد ، پورسانت آن محصول به حساب شما واریز میشود.

۳ روش ساده برای افزایش درآمد از سیستم همکاری در فروش به شما ارائه می‌دهم که بتوانید خیلی راحت از همین امروز با سیستم همکاری در فروش به کسب درآمد اینترنتی بپردازید و خیلی ساده در کنار کارهای دیگر بتوانید افزایش درآمد را تجربه کنید و همچنین به مزایا و معایب سیستم های همکاری در فروش در ایران اشاره کردم.

افزایش درآمد از سیستم همکاری در فروش در سیستم همکاری در فروش تمام مراحل کسب درآمد اینترنتی بازاریاب به صورت آنلاین انجام می شود. از ثبت نام در سیستم تا تمامی مرحله‌های تبلیغات و محصول که از طریق اینترنت انجام می شود و در حالت کلی در این روند تنها وظیفه نماینده فروش، تبلیغات محصول است.

۳ روش ساده برای افزایش درآمد از سیستم همکاری در فروش

۱- انتشار در تمام رسانه‌های مجازی:

در این روش بازاریابی باید خدمات با محصولات را بطور وسیع در اینترنت و در تمام شبکه های اجتماعی که عضو هستید، منتشر کنید. برای این‌ کار از شبکه هایی نظیراینستاگرام ، تلگرام ، لینکدین و وبلاگ ها و تالارهای گفتگو نیز میتوانید استفاده کنید. هرجایی که مخاطب بیشتری وجود داشته باشد احتمال فروش و درآمد شما نیزبیشتر خواهد بود. همچنین می توانید از طریق ایمیل یا پیام های گروهی تلگرام و پیامک، لینک اختصاصی خود را برای دوستان تان ارسال کنید.

۲- از دیگران کمک بگیرید:

با معرفی محصولات و خدمات به دوستان و آشنایان خود هم می‌ توانید فروشتان را افزایش دهید. با معرفی محصولات تان و ارسال لینک به تلگرام آنها فقط یک کلیک تا کسب درآمد اینترنتی فاصله دارید. کافیست بر روی محصولات یا خدمات کلیک کرده و آنها را سفارش دهند و پورسانت یک خرید جدید به حساب بانکی‌ تان واریز شود.

۳- فروش محصولات گرانتر

هرچه محصولات و خدمات گرانتر باشد، نرخ پورسانت یا درصد همکاری شما هم بیشتر خواهد بود و افزایش درآمد شما باعث انگیزه و تلاش بیشتر شما خواهد شد. افزایش انگیزه در هر فروشنده‌ ای برای فعالیت بیشتر و کسب درآمد بیشتر بسیار موثر خواهد بود.

به همین سادگی می‌توان از طریق اینترنت و یک سیستم کامپیوتری کسب درآمد داشت. البته تصور شما این نباشد که از همان ابتدا به درآمد های نجومی خواهید رسید. با صبر و پشتکار و فعالیت های بازاریابی مداوم، تعداد مشتریان شما به سمت خرید افزایش خواهند یافت.

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن